SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AUDI Q3 2.0 TDI QUATTRO
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:40
Lloji :
Audi Q3
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
163,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2011
ID e produktit :
165527
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ngjyra e bardhe , 5 dyer , 5 ulse , nderruesin AUTOMATIK
OPSIONE : klim , timonin sport , ulset lekur dhe ALCANTARA ,
ulset sport , dritat LED para dhe mbrapa , dritat BI XENON ,
abs , esp , airbag , radio CD , dritaret elektrike , fellne , etj .

Për më shumë:
auto-sherreti.com/al/home/?vehicle=audi-q3-2-0-tdi-quattro 
Informata rreth publikuesit
Auto Sherreti
Prishtinë
044 930 000
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »