SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PASSAT 1.9
Çmimi :
€1,850.00
Kategoria :
Postuar :
21 Korrik '17
Lloji :
Volkswagen Passat
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
290,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1990
Ekstra :
Alarm, CD Player
ID e produktit :
165544
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHES VW PASSAT B3 1.9 DIESEL

Shes VW PASSAT B3 1.9 Diesel, regjistrim edhe 1 vit Teper I ruajtun, si mrena ashtu edhe jasht, ner mbulesa ulset jan shume te ruajtne pa asnje gervishje. Vetura eshte shume e mirembajtun, ashtu edhe ne motorr, I servisuar cdo here ne kohe, jam pronar I saj qe 5 vite, shumicen e kohes vetura ka qendru ne garazhe. Ska nevoj per asnje cent investim, podin e ka arre, asnje pik korizioni askund. Posedon edhe kuke terheqese, alarm dhe 4 goma te dimrit pothuajse te reja.
Informata rreth publikuesit
Muhamet
Mitrovicë
049401062
Mitrovicë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »