SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHES BMW 520D rks
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:26
Lloji :
BMW 520
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
199,999
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2001
ID e produktit :
165558
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHES OSE BEJ NDRRIM VETUREN BMW 520 DIZEL VP.23 12 2000 MODEL 2002 I DOGANUAR DHE I REGJISTRUAR RKS KLIM ESP ABS SERVO AIRBAG GJAMA ELEKTRONIK BORD KOMPJUTER 2 QELSA 1 PRONAR E ARDHNE PREJ GJERMANIS ME LETER TDOGANES OSHT SHUM E RUJTNE DHE NE GJENDJE TMIR TEKNIKE VLEN TE CEKET SE NUK OSHT HIPOTEK PERKTHIMI I MENJEHERSHEM TEL 044 472 317NDRRIM I MUNDESHM SMS MOS DERGO
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
AutoSallon JONI
Vushtrri
044 472 317
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »