SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ford Fiesta 1.4 16V Viti 2000 Rks
Çmimi :
€1,499.00
Kategoria :
Postuar :
21 Korrik '17
Lloji :
Ford Fiesta
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
210,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2000
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
165580
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ford Fiesta
1.4 Benzin 16V
Rks

Shaqa

044-838-848 Viber +377
049-844-811 Viber +386
Informata rreth publikuesit
Visar
Prishtinë
044149190 049844811
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »