SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi B4
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Korrik '17
Lloji :
Audi Tjetër
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
280
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1993
ID e produktit :
165597
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Audi B4 1993 TDI, me klim
Informata rreth publikuesit
Agim
Besianë
044359444
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »