SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Opel Vectra A me regjistrim
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Korrik '17
Lloji :
Opel Vectra
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
146
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
1990
ID e produktit :
165605
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Vectra A 2.0 Benzin, ka regjistrim deri ne funt te mujit gusht te kti viti, kerri osht ngjendje fenomenale, motorri se mungon as ni pik ulje , shitet me arsye se ka dal jasht perdorimit , kontakt +37745493931 nviber & whatsapp

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Kel
Strellc I Epërm
044493931
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »