SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Tiguan 2.0 TDI 4 motion
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 18:02
Lloji :
Volkswagen/VW Tiguan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
271
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2009
ID e produktit :
165615
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet tiguan 2.0 TDI 103 KW 4 motion Parking pilot parking senozor senzor qe parkohet vet Panoram me hapje dhe mbyllje fellne ne goma te veres 273.000 me liber servisi te garantuara Pullat ne vollan Vetura ssht e servisuar sipas servisave obligativ te prodhuesit gjdo 25.000 kilometra dhe esht ne gjendje teper te mir Kilometra te garantuara

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arbnor
Prizren
049707174
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »