SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf1.6 TDI 4 motion
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Gusht
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
178
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2014
ID e produktit :
165616
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet golf 1.6 TDI Viti prodhimit 2014 Te kaluara 179.000 me liber servisi te garantuara ,vetura esht e ardhur nga zvicrra dhe posedon te gjitha opcionet navi distacor ndaj veturave tjera parkohet vet kamer mbrapa goma me fellne michelin teper i rujtur

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arbnor
Prizren
049707174
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »