SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Renault Kango 2007
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Korrik '17
Lloji :
Renault Kangoo
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
133,800
Motori (kubik) :
1.50
Viti :
2007
ID e produktit :
165629
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Renault Kango 2007 1.5 diesel.Vetura posedon Klim,Air Bag,komanda ne timon Servisin e ka te krym,osht ne gjendje shum te mire Regjistrim ka deri ne dhjetor 2017133:800 km te kaluara.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Flamur
Prizren
045565552
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »