SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet touran 1.9 dsg viti 2010
Çmimi :
€8,500.00
Kategoria :
Postuar :
21 Korrik '17
Lloji :
Volkswagen/VW Touran
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2010
ID e produktit :
165633
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Touran automatik 1.9 dsg klim dy zonale senzora te parkingut si dhe shum sende extra.Vetura eshte e rexhistruar rks deri ne muajin 11 te 2017.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ilir
Pristina
049196900
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »