SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Vw touran 2.0 tdi Mundesi ndrrimi
Çmimi :
€6,500.00
Kategoria :
Postuar :
25 Tetor '17
Lloji :
Volkswagen/VW Touran
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
260,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2004
ID e produktit :
165639
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura esht extra ne krahasim me touranat tjer. Posedon karrikat lekure(2 karrikat e perparme me nxemje) navigacion te madh panoram goma te reja te dimrit+fellga dritat e perparme xenon fabrikisht poashtu vetura esht ne gjedje ekstra te mir si jasht poashtu edhe mbrenda.Per me shum informata ju kisha lut te kontaktoni vetem ne viber +38649885134Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Shpend
Prizren
049-885-134
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »