SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Touran 1.9 DSG
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Korrik '17
Lloji :
Volkswagen Touran
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2007
ID e produktit :
165664
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Touran 1.9 DSG Eshte shum i mir te gjitha serviset I ka te kryera Bejme edhe ndrim

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Doni
Rahovec
044277729
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »