SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Passat B5 karavan
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Gusht '17
Lloji :
Volkswagen Passat
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
253,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2001
ID e produktit :
165682
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet passati b5 1.9 tdi 74kw/101 ps viti i prodhimit 2001 regjistrimi i par 2002, tkalume 253mij ,ngjyra e hirit metalike,posedon abs esb klimatronik fellne dritat para lled,gomat e para treja po ashtu ka edhe servisin e krym ulje+filterat ne gjendje te rregullt teknike,per ma shum informata kontaktoni ne numrat 044/049 166-216 Pronar Avdi Cakaj
Informata rreth publikuesit
Armir
Prizren
044166216
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »