SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 1.9 tdi dsg 2004
Çmimi :
€6,000.00
Kategoria :
Postuar :
21 Korrik '17
Lloji :
VW GOLF
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
300,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2004
ID e produktit :
165684
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 5 1.9 dsg automatik viti 2004 ngjyr zez Xhamat Elektronik Karrigat me Nxemie Tempomat Klim 11 muaj Regjistrim eshte shum i ruajtur

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Armit
049385522
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »