SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet bmw 320d - 2004
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Korrik '17
Lloji :
BMW 320D
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,210
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2004
ID e produktit :
165700
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet bmw 320d 2004 vetura posedon servisin e kryer, vajin e automatikut te ndrruar, goma t reja t veresme fellne 17, goma te reja te dimrit me fellne 16, brenda me lekur, vetura eshte me marshe automatike. vetura ka 150 PS.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Dorant
049 134 704
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »