SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet audi a4 viti 2004
Çmimi :
€2,300.00
Kategoria :
Postuar :
22 Korrik '17
Lloji :
Audi A4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
270
Motori (kubik) :
2500.00
Viti :
2004
ID e produktit :
165701
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi a4 2,5 tdi 4x4 viti prollimit 2004 vetura osht pa dogan

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Dionis
Rahovec
+38649464188
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »