SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Passat CC 2.0 Full Extra Dsg
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Korrik '17
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
51,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2012
ID e produktit :
165721
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Passat cc 2.0 51000km Full extra me Mundesi ndrrimi

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Rrahman
044339295
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »