SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Seat Altea 2.0 DSG
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Korrik '17
Lloji :
Seat
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
251,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
ID e produktit :
165727
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet seat altea 2.0 TDI DSG AUTOMATIK VITI 2005 i ardhur nga zvicrra Me dogan Posedon navi pulla ne vollan fellne me goma vereGjamat color fabrikisht Teper ne gjendje te mir teknike dhe optike

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arbnor
Prizren
049707174
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »