SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW.X6.3.5.D.XDRIVE.VITI.2009
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Gusht '17
Lloji :
BMW X6
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
221,000
Motori (kubik) :
3.50
Viti :
2009
ID e produktit :
165739
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet x6.3.5.d.xdrive.viti.2009.full full extra na con.044488170.ose viber.0037744488170.Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Jonnida
Pristina
044488170
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »