SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes Sprinter 515 2010 2.2Dizell nga zvicrea
Çmimi :
€8,000.00
Kategoria :
Postuar :
26 Korrik '17
Lloji :
Mercedes Sprinter
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2010
ID e produktit :
165753
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Mercedes Benz Sprinter 515 pa dogan
Viti i prodhimit:2010
Vendi i origjines:Zvicerr
Kilometra te kaluar:200,000
Kubikazha:2.2
Derivati: Naftë
Sprinteri eshte i sapo ardhur nga zvicrra nuk eshte vozitur ne KosovPostuar nëpërmjet celularit. Kontakti tlf 049117569 +viber
Informata rreth publikuesit
Bujar
Prishtinë
049117569
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »