SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet VW Golf VI 2.0 TDI DPF BMT-MATCH - Viti i prodhimit 2012
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:55
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
162,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2012
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Radio, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu
ID e produktit :
165754
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Volkswagen Golf VI 2.0 TDI DPF BMT-MATCH - Viti i prodhimit 2012

•Diesel
•Viti i Prodhimit 2012
•Regjistrimi i parë 10/2012
•Modeli MATCH
•Origjina: Gjermani
•Dogana e paguar
•Volumi i motorit: 2.0 (1968 ccm)
•Gjashtë (6) shpejtësi
•Fuqia e motorit: 103 kW (140 PS)
•Km te kaluara: 162 000
•Liber i servisi
•Një pronarë
•Kompjurë bordi (me ekran te madh)
•Timonin hidraulik
•Komandat në timon
•Senzorë optik parkimi : Para dhe prapa
•Senzorë shiu
•Sistemin Start-stop
•Sistemi për kontrollin e distancës
•Sistemi Start-stop
•Kilma Automatike dy zonale
•Karrigat me nxemje
•Interiori i brendshëm: pjesërisht lëkurë
•Shpenzimet:4.3 l/100km (te kombinuara);  5.4 l/100km (urban); 3.8 
l/100km (extra-urban);
•Numri i dyerve:5
•Marshi i shpejtësive : Manual, 6 shpejtësi
•ABS,ESP Bluetooth, CD, Mbyllje qendrore, Dritaret elektrike, Drita
per mjegull, Radio/CD, MP3,...
•Kompjuter bordi
•Pasqyra elektrike
•Particluar filtër
•Ngjyra e hirtë e mbylltë metalike
•Gjendja shume e mirë teknike dhe optike...

Tel/Viber për kontak: 045 16 60 60
044 16 60 59
049 16 60 59
Informata rreth publikuesit

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »