SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet audi A4 2.5 disell Quattro
Çmimi :
€4,600.00
Kategoria :
Postuar :
24 Korrik '17
Lloji :
Audi A4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
350,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2001
ID e produktit :
165778
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet audi A4 2.5 disell QuattroViti prodhimit 2001

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Albion
Prishtinë
0037744518279
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »