SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Touaran i sapo Ardhum 1.9 DsG Automtik tip tronik
Çmimi :
€3,350.00
Kategoria :
Postuar :
7 Gusht
Lloji :
VW TOURAN
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
240,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2005
ID e produktit :
165786
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet tuarani i sapo ardhum nga jasht gjendje te mir teknike dhe optike per ma teper kontaktoni 049758452 045111136 Vrejtje Gjami krisumPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
sedat
Mitrovicë
049758458
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »