SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
GOLF 4 automatik 2005
Çmimi :
€2,800.00
Kategoria :
Postuar :
24 Korrik '17
Lloji :
Volkswagen Golf
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
270,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2005
ID e produktit :
165787
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
GOLF 4 automatik 2005 1.9tdi 74kw i ardhur nga gjermania ne gjendje te rregullt me TiF.
045 324 333.Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Adnan
045 324 333
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »