SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet OPEL ASTRA 1.7 viti 2002
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Korrik '17
Lloji :
Opel Astra
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
2002
ID e produktit :
165790
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura është në.rregull eshte e servisuar dhe ka regjistrim deri ne maj,2018Eshte i ruajtur dhe shpenzon shum pak

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Kujtim
London, United Kingdom
044 278 784
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »