SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet KIA Cerato 1.6 Diesel CRDI 2007 model 2008
Çmimi :
€2,600.00
Kategoria :
Postuar :
24 Korrik '17
Lloji :
Kia
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
25,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2007
ID e produktit :
165798
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet KIA Cerato 1.6 Diesel CRDI klimatronik,centrall, ne gjendje shume te mire i sapoardhur nga zvicra me dokumentacion te rregulltPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Rrahman
044339295
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »