SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A3
Çmimi :
€899.00
Kategoria :
Postuar :
31 Korrik '17
Lloji :
Audi A3
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
200
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
2000
ID e produktit :
165806
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Audi A3 , viti 2000 , e importuar nga Ch , servisin e ka te kryer ne zvicerr , Automatik , 1.8 TurboBenzinPostuar nëpërmjet celularit.
049751328
Informata rreth publikuesit
Granit
044/049 204-829
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »