SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet: Renault Laguna 2002
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Korrik '17
Lloji :
Renault Laguna
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
310,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2002
ID e produktit :
165808
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Renault Laguna Viti:2002 1.9 cdiE Kuqe

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Linda
Ferizaj
044235457
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »