SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Mercedes 350 AMG
Çmimi :
€5,200.00
Kategoria :
Postuar :
24 Korrik '17
Lloji :
Mercedes-Benz ML-350
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
97,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2004
ID e produktit :
165821
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHES MERCEDES I ARDHUR NGA KANADA. ËSHTË SHUM I RUAJTUR PA ASNJË PROBLEM. ËSHT NE TABELA TE HUAJA SERVISIN E KA TE KOMPLETUAR GUMAT E VERES I KA KERRI ËSHT ELEKTRONIK GJAMAT -KARRIKAT KLIMEN E KA ËSHT KREJ ILKUR E ZEZ.+37744933376. postuar
nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Aaaa
Prishtinë
044933376
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »