SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet golf 4
Çmimi :
€4,700.00
Kategoria :
Postuar :
24 Korrik '17
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
270,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1998
ID e produktit :
165837
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet golf 4 TD(i) ne gjendje shum te mir.PosedonFellneKalim (AC)ABS 4 gjamat me hapje elektronikeFolje ne pjesen lartBord kompjuter ( CD,USB,Radio)4 goma te reja me bandashQmimi i diskutushem..

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Kiki
Prishtinë
045493839
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »