SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet audi a4 2006 2.0tdi
Çmimi :
€72,000.00
Kategoria :
Postuar :
25 Korrik '17
Lloji :
Audi A4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
192,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2006
ID e produktit :
165887
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet audi a4 2.0tdi 2006 ngjendje shum tmir 192000km regjistrimi i par ne kosov posedon: navigaton,klim,abs,esp,komanda ne timon,senzor parkingu mbrapa,alarm etj 044-277-451 viber +38649277451

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Behram
044277451
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »