SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel zafira
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
25 Korrik '17
Lloji :
Opel Zafira
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2004
ID e produktit :
165891
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Opel zafira , viti prodhimit 2004 , klimatronik , 7 ulse limuzine , ne gjendje te rregullt , regjistrim deri ne shkurte te 2018 , per me shume kontaktoni ne +37745700201

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ajet
Dragobil
049331006
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »