SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ford Fiesta
Çmimi :
€3,000.00
Kategoria :
Postuar :
25 Korrik '17
Lloji :
Ford Fiesta
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
103,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
2000
ID e produktit :
165894
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ford Fiesta 1.8 turbo dizel

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Lorik
Mitrovicë
049272115
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »