SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes GOLFIN 4 TDI -PACIFIK 2003
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Gusht
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
234,321
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
ID e produktit :
165897
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes golf 4 TDI viti 2003 PACIFIK i ardhur nga gjermonia tash eshte ne gjendje te mire shum per me shum thirrni ne numrin 044134605 ose 049134605 viber +37744134605Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
florim
Prishtinë
044134605
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »