SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Golf 7 2013
Çmimi :
€20,000.00
Kategoria :
Postuar :
13 Gusht '17
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
125,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2013
ID e produktit :
165898
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura ka 125000km vajin e dsg ndrruar rrypin e motorit ndrruar fellnet R line 17 gjamat e zi fabrikisht panoram nxemje karriga tempomat senzora para mbrapa servisat me regull i blere ne zvicer ne gjendje shum te regullt dhe i pa demtuar gomat vere/dimer lleda para mrapa dsg 6 shpejci.Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
leonor
Prishtinë
044739422
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »