SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHES MERCEDES C200 CDI 2005
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Gusht
Lloji :
Mercedes C 200
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
169,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
ID e produktit :
165899
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
/ SHES VETUREN

MERCEDES C200 CDI VITI 2005
6 SHPEJCI
PA DOGAN

Tel;044-853-223
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Egzonn
Lipjan
044-853-223
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »