SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Tiguan ne gjendje perfekte NDroj me toke
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
2 Gusht '17
Lloji :
Volkswagen Tiguan
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Tourer
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
149,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2010
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, DVD Player, Spoiler
ID e produktit :
165900
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Tiguan 2.0 TSI Turbocharger me 149,000 Klilometra te Kaluara ne gjendje perfekte. E blere ne VW diler te autorizuar ne New York me libra te servisit. Shpenzimet e vogla.
Informata rreth publikuesit
Valton
New York, New York
Aktash [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »