SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHES MERCEDES ACLAS 170 CDI VITI 2004
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Gusht
Lloji :
Mercedes A 170
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
189,000
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
2004
ID e produktit :
165901
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
/ SHES VETUREN

MERCEDES ACLAS 170 CDI VITI 2004
PA DOGAN
KLIM


Tel;044-853-223
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Egzonn
Lipjan
044-853-223
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »