SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BMW X1.2.3.D.XDRIVE.VITI.2010.PANORAM.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Gusht '17
Lloji :
BMW X1
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
172,000
Motori (kubik) :
2.30
Viti :
2010
ID e produktit :
165907
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet.bmw.x1.2.3.d.xdrive automatik..viti.2010.panoram.lleda para lleda mbrapa.senzora para.mbrapa.ulset me ngrohje.me liber servisit.regjistrimi 1 kosov.full full extra.na con 044488170.ose viber 0037744488170Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Jonnida
Pristina
044488170
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »