SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Tiguan 2013 2.0 tdi
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Nëntor
Lloji :
Volkswagen Tiguan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
187,654
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2013
ID e produktit :
165908
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet tiguan 2.0 tdi full opsion per meShumNa kontaktoni 044196206

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Xhevdet
Obiliq
044196206
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »