SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Ford Transit
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Korrik '17
Lloji :
Ford Transit
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
222,811
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2003
ID e produktit :
165910
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Ford Transit Ne gjendje shum te mir dhe te rregullt. Nuk ka nevoje per me investu asgje ne te.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Besart
Llapushnik
044541337
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »