SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
2007 GMC YUKON DENALI XL ** SPECIAL EDITION**
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Korrik '17
Lloji :
American Cars
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë Gaz
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
6.20
Viti :
2007
ID e produktit :
165912
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura GMC YUKON DENALI XL Vetura osht e sapo ardhrur nga Amerika Motor 6.2 Benzin+Plin 4x4 Plini i sapo vendosur ne dizne. Transmison automatik 7 ulse karrikat me nxemje dhe lekur Klimatronik dy zonal Senzora parkimi+kamer mbrapa Shkall ndihmse per t'hypur nvetur automatik nqdo hapje tderes. Navigacion Cd, Aux, Radio Fellne 24 Goma te reja te gjitha serviset e kryme vaji filtera etj. Per me shum informata kontaktoni ne numrin e vendusur nqdo koh

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
doni
044411114
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »