SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Peugeot 607
Çmimi :
€3,500.00
Kategoria :
Postuar :
29 Tetor '17
Lloji :
Peugeot 607
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2001
ID e produktit :
165914
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Peugeot 607Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Jeton
Prishtinë
044425567
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »