SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
RANGE ROVER EVOQUE 2.2 TD4
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:40
Lloji :
RANGE ROVER
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
168,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2012
ID e produktit :
165920
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ngjyra hiri metalike , 5 dyer , 5 ulse , nderruesin AUTOMATIK
OPSIONE : klimatronik dy zonale , timonin sport , komandat ne timon ,
shpejtesit ne timon F1 , ulset lekur te zeze , ulset sport ,
ulset elektrike dhe memory , dritat LED para dhe mbrapa , tempomat ,
dritat BI XENON , senzora te parkingut para dhe mbrapa , radio CD USB ,
bordkompjuter , navigacion GPS TV HD , me dhez pa qels (KEYLESS-GO) ,
zerimin MERIDIAN audio , abs , esp , airbag , dritaret elektrike ,
fellne , etj .

Për më shumë:
auto-sherreti.com/al/home/?vehicle=range-rover-evoque-2-2-td4 
Informata rreth publikuesit
Auto Sherreti
Prishtinë
044 930 000
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »