SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AUDI A5 3.0 TDI QUATTRO SLINE
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Gusht
Lloji :
Audi A5
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
181,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2011
ID e produktit :
165921
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ngjyra e bardhe , 5 dyer , 5 ulse , nderrueisn AUTOMATIK
OPSIONE : klimatronik dy zonale , timonin sport , komadant ne timon ,
shpejtesit ne timon F1 , ulset lekur te zeze dhe alcantara ,
uset elektrike , ulset sport , dritat LED para dhe mbrapa , tempomat ,
dritat BI XENON , bordkompjuter , navigacion GPS , radio CD SD ,
senzora te parkingut para dhe mbrapa , abs , esp , airbag ,
dritaret elektrike , fellne , etj .

Për më shumë:
auto-sherreti.com/al/home/?vehicle=audi-a5-3-0-tdi-quattro-sline 
Informata rreth publikuesit
Auto Sherreti
Prishtinë
044 930 000
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »