SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW TOUAREG 3.0 TDI V6 4MOTION
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:40
Lloji :
VW TOUAREG
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
185,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2012
ID e produktit :
165922
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ngjyra e zeze metalike , 5 dyer , 5 ulse , nderrueisn AUTOMATIK
OPSIONE : klimatronik dy zonale , timonin sport , komadant ne timon ,
ulset sport , ulset leekur te kaft , ulset me ngrohje para dhe mbrapa ,
ulset me ftohje , ulset elektrike dhe memory , timonin me ngrohje ,
dritat LED DHE BI XENON , navigacion GPS , KAMERAT 360 shkalle ,
senzira te parkingut para dhe mbrapa , bordkompjuter , tempomat ,
me dhez pa qels (KEYLESS-GO) , abs , esp , airbag , radio CD SD ,
dritaret eletkrike , amortizatoret me ulje dhe ngritoje AIRMATIC ,
fellne , etj .

Për më shumë:
auto-sherreti.com/al/home/?vehicle=vw-touareg-3-0-tdi-v6-4motion 
Informata rreth publikuesit
Auto Sherreti
Prishtinë
044 930 000
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »