SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Porsche Cayyene
Çmimi fillestar :
€41,500.00
Ju kurseni :
€1,500.00 (4% zbritje)
Çmimi :
€40,000.00 Çmimi rritet në €41,500.00 pas:
Kategoria :
Postuar :
16 Nëntor
Lloji :
Porsche CAYENNE-S
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Hibrid
Kilometrazha :
130,000
Motori (kubik) :
3000.00
Viti :
2010
ID e produktit :
165925
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Porsche cayyene S benzin hybrit ne gjendje shum te mir

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Edmond
Prizren
044309784
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »