SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Toyota RAV4, 4x4 , 2007
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Tetor '17
Lloji :
Toyota Rav 4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
2200.00
Viti :
2008
ID e produktit :
165938
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Toyota RAV4 , 2.2 d4d, 4x4,
V. P. 10/2007
Km 220000
Ne gjendje shume te mire tekinke /optike

T. 049133177
Informata rreth publikuesit
Valdet
Prishtinë
049133177
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »