SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 5 plus
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Korrik '17
Lloji :
VW
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2006
ID e produktit :
165939
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet golf 5 plus pa dogan ne gjendje te mir 2.0 dizel viti 12/2006 per ma shum info 044-636-011

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Niki
044636011
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »