SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Citroen C4 HDI 1.6
Çmimi :
€5,450.00
Kategoria :
Postuar :
9 Gusht '17
Lloji :
Citroen C4
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Sport
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
193,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2006
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Sensor Parkingu
ID e produktit :
165942
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
-Viti i prodhimit: Dhjetor 2005
-Vec nji shofer ne KS (Une)
-Te gjitha serviset e kryera - Me liber te servisit
-I ka te nderruara korpe, llamelle, rebraqni;
krejt jane nen garancion.

I posedon te gjitha keto:

-Klime
-Komanda ne timon
-Senzore parkingu
-Tempomat
-4 gjamat elektrik
-Drita te mjegulles etj.
Informata rreth publikuesit
Valon
Prishtinë
045266662
Pristina [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »